- - - - - -
csütörtök, 28 március 2024

Tisztelt látogatók!

A Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola megjelenése más média felületen.

2019.12.09-16. Az iskolában ismét megépítették a gyerekek a Mesebeli Mézeskalács falunkat, melyről a Szekszárdi Vasárnap is beszámolt.

2019.10.27-29. Babits napokon rendezett versenyekről beszámolt a Teol.hu is.

Az iskolánk megújulásának átadására került sor 2019.10.02-án, melyről a teol.hu is tájékoztatást adott, és a Szekszárdi Vasárnapban is megjelent.

A matematika 2019 versenyünk díjátadójáról adott hírt a teol.hu . 2019. 02 26-án és a Szekszárdi Vasárnap március 3. számában.

A Szekszárdi Vasárnap 2019 február 3. számában a karácsonyi cipős doboz akcióban mutatott aktivitásunkért kaptunk köszönetet.

A 60. évfordulónk eseményei megjelentek a Tolnai Népújságban, és annak online változatában, továbbá a Szekszárdi Vasárnap is beszámolt az ünnepi eseményekről.

Tanévnyitónkról a Tolnai Népújság is beszámolt képriportjában.

Scherer Sándor 90 éves - születésnapi köszöntés régi iskolájában. A Szekszárdi Vasárnap riportja.

_________________________________________________

Nemzetek Közt német nemzetiségi versmondó versenyről tudósít a    Babits Mihály Kuturális Központ a honlapján, amiben szép eredményt értek el diákjaink.

_________________________________________________

A kadarka.net beszámolója a Mecénás Tehetséggondozó Támogatás díjátadójáról.

A Szekszárdi Vasárnap 2017. december 3. számában ugyanerről az eseményről.

_________________________________________________

A Tolna Megyei Népújság 2017. október 25-én számolt be erdei iskolánkról.

_________________________________________________

A SZEKSZÁRDI VASÁRNAP 2017. október 10. számában az iskola felújításáról olvashatunk.

A SZEKSZÁRDI VASÁRNAP 2017. szeptember 17. számában a felújított kosárlabda pálya kapcsán írnak rólunk.

A SZEKSZÁRDI VASÁRNAP 2017. szeptember 10. számában az iskolakezdés kapcsán említi meg iskolánkat.